ABOUT RIVERDALE

21. října 2017 v 8:07 | © Kate | riverdale-online

Riverdale je americký televizní dramatický seriál, volně inspirovaný postavami z komiksů vydavatelství Archie Comics. Stanice The CW si ho objednala do své vysílací sezony 2016-2017. Pilotní díl měl premiéru 26. ledna 2017. Druhá řada byla potvrzena 7. března 2017. Premiéra druhé řady byla stanovena na 11. října 2017. V září 2017 byl oznámen nový projekt, spin-off seriálu nazvaný The Chilling Adventure of Sabrina.

Seriál sleduje postavy Archie komiksů, s K.J. Apou v roli Archieho Andrewse, Lili Reinhart jako Betty Copper, Camilou Mendes jako Veronicou Lodge, nováčkem ve městě a Colem Sprousem jako Jugheadem Jonesem, vypravěčem seriálu. Seriál také sleduje Ashleigh Murray jako Josie McCoy, hlavní zpěvačku the Pussycats a Madelaine Petsch jako Cheryl Blossom, sestru Jasona Blossoma, který je centrem záhady první řady. Další postavy v seriálu jsou Fred Andrews, Alice Cooper a Hermione Lodge, rodiče Archieho, Betty a Veronicy.

ABOUT

Začíná nový školní rok a městečko Riverdale se vzpamatovává z tragické smrti miláčka školy Jasona Blossoma. Archie je obyčejný americký teenager, který si přes léto uvědomil, že chce jít za svým snem a skládat hudbu. Je to ale také jeden z nejlepších fotbalistů školy a bylo mu předurčeno po škole převzít podnik svého otce. Betty Cooper Archieho tajně miluje a těší se, až ho znovu uvidí, i když stále není připravená říct mu o tom, co k němu cítí. Do města navíc přijíždí záhadná kráska Veronica, která od nového školního roku nastupuje do stejného ročníku jako Betty, Archie, zpěvačka Josie nebo místní ledová královna Cheryl Blossom.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama